Anuschka

Anuschka Pejsek na klíček


Datum narození 7.9.2010- 31.3.2021

Anuschka umřela v 10,5 letech, měla nemocné srdíčko. Do posledního dne byla veselá,byla to moje malá bojovnice. V noci se jí přitížilo a ráno mi umřela v náruči. Moc mě to bolí a nikdy na ní nezapomenu.♥ Moje první a jedinečná bostonka. ♥

Nechovná – kastrovaná

img_3988

 Jelikož má modrá očíčka je vyřazena z chovu, proto jsem jí nechala vykastrovat. Nepodporuji množení psů bez PP.

Anuschka je můj první bostonek. Díky ní jsem poznala jak je to užasné plemeno. Povahově je nekonfliktní, poslušná „od přírody“ a neuvěřitelně miloučká. Ovšem je to taky pěkný paličák, když něco nechce dělat, tak to prostě dělat nebude.

img_4082

S Anuschkou jsem vyzkoušeli dogfresbee a agility, ale bohužel, kvůli jejímu zdravotnímu stavu jsme to museli utnout a aportujeme občas jen pro Anuschky radost, když její zdravotní stav dovolí. Je to obrovská bojovnice a i přesto, že je hodně nemocná, je neustále veselá a je to můj velký životní smajlík.

Anuschka je i velký poseroutek a zásadně nechodí ven, když je tam tma. Bohužel si rány  (rachejtle, petardy, dělobuchy) spojila s tmou, takže se příšerně bojí! Zimní období moc v lasce nemá, ikdyž během dne jí nevadí. Miluje podzimní listí, které chce kopat a dovadí v něm.

Jak Anuschku poznáte? No, když náhodou přehlídnete ty její modré očíčka, tak se podívejte pod nohy, určitě vám donese kamínek, který bude chtít házet.

dscn1215_fotor

Anuschka 🙂